Smyslová zahrada

vzhledem k tomu, že se pomalu blížíme ke konci projektu, jsme během prázdnin nezaháleli a dokončovali nové zahradní prvky. Po levé straně můžete vidět bosochodecký chodník v děhylovské školce. Obdobný je také ve školce v Dobroslavicích.

Milí rodiče, děkujeme, že jste se zúčastnili jarních dílen v Dobroslavicích a v Děhylově a společně s dětmi sestavili ptačí budky a hmyzí hotel, které snad brzy budou zabydleny různorodými živočichy. Doufáme, že jste si čas strávený na našich zahradách užili. Níže si můžete prohlédnout fotodokumentaci z obou projektových dnů.

První událostí v rámci projektu bude jarní tvořivá dílnička pro děti a rodiče, společné odpoledne na školní zahradě, kde společně sestavíme ptačí budky a hmyzí hotel pro naši školní zahradu.