Smyslová zahrada

Jak jsme slíbili v předchozím článku, došlo i na zahradničení. Během dvou dnů, 3. 10. a 16. 10, jsme postupně v Dobroslavicích a Děhylově osadili vyvýšené záhony bylinkami a jahodami a zasadili jsme stromy a keře.

vzhledem k tomu, že se pomalu blížíme ke konci projektu, jsme během prázdnin nezaháleli a dokončovali nové zahradní prvky. Po levé straně můžete vidět bosochodecký chodník v děhylovské školce. Obdobný je také ve školce v Dobroslavicích.

Milí rodiče, děkujeme, že jste se zúčastnili jarních dílen v Dobroslavicích a v Děhylově a společně s dětmi sestavili ptačí budky a hmyzí hotel, které snad brzy budou zabydleny různorodými živočichy. Doufáme, že jste si čas strávený na našich zahradách užili. Níže si můžete prohlédnout fotodokumentaci z obou projektových dnů.